Број на оглас: 3021644
Објавен на: 21.10.2018, 12:20
1 / 1

OPEL VECTRA B KARAVAN 2.0 DTI

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Vectra
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e zacuvana so 4 zimni i 4 letni novi gumi, registrirana. Nov Akomulator so 2 god, garancija.
klima, servo, abs, garazirana karoseriski zacuvana, motorot e 2.0 dti na lance, servisirana promeneto ulje filtri. Pali vozi
BARAJTE NA OVOJ BROJ:
078/361-645 078/361-645 078/361-645 Unco