Број на оглас: 3020248
Објавен на: 15.01.2019, 10:41
1 / 8

Daewoo Matiz 2005god. Atest Plin, registrirano / 16.02.2019

1 €
Марка:
Daewoo
Модел:
Matiz
Година:
2005
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Жолта
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
38 kw / 52 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Daewoo Matiz 2005 godina, osnoven model so atestiran plinski ured koj e vnesen vo soobrakajna, kodirano palenje, so 2 kluca, registrirtano do 16.02.2019 godina, odlicno malo gratsko kolice... Poveke informacii na tel: 078/325-981

Napomena: Na poraki ne odgovaram !!! Mozna zamena