Број на оглас: 3019986
Објавен на: 23.06.2019, 11:38
1 / 4

UNIKAT VW POLO 1.6 !!! 2010 god!

5.100 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


VW POLO 1.6. Dizel----realni kilometri----
Idealen podarok za tvojata devojka ili zena!! Kolata e so plateni davacki do registracija bez zabeleski! Pali-vozi! Javi se na 077-533-344 za info