Број на оглас: 3019437
Објавен на: 17.10.2018, 13:00
1 / 8

Нова Куќа Наместена и лукс опремена

51.500 €
Број на соби:
4
Квадратура:
150 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Струја
Дворна површина:
50 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2016
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Запад
Адреса:
Леринска 62

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Куќата е нова градбам со приземје комплетно опремено, плус спрат отворен простор. има подрум 16 квадрата колем довор со летник и преубав поглед. паркинг места за 5 возила.
се продава поради заминување во странство. Само за сериозни. Инфо на тел 078 393 105 Раде