Број на оглас: 3019171
Објавен на: 03.10.2018, 13:00
1 / 2

MAN TGX I POLUPRIKOLKA SCHMITCZ KIPER

28.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


MAN TGX 440
2007 GODINA
900000 KM
SCHMITZ
2007 GODINA