Број на оглас: 3019160
Објавен на: 09.10.2018, 13:43
1 / 2

MAN TGS I POLUPRIKOLKA MILER KIPER

28.000 € 30.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


MAN TGS 360
2009 GODINA
550000 KM
MILER
2005 GODINA