Број на оглас: 3019011
Објавен на: 18.09.2018, 19:11
1 / 5

Audi A4 redizaijn full, 1.9 cm / 110 ks

3.250 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
65 kw / 88 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Возилото е во одлична состојба, редовно сервисирано. Направен сервис на 20.11.2018. Регистрирано до 25.11.2019, со Зелен Картон. Идеален мотор, потрошувачка 5.5 Кожен салон. ксенон факбрички, клима, алумиумски фелни, навигација, 4 нови гуми 6 месеца возени.
само за сериозни купци