Број на оглас: 3018945
Објавен на: 15.08.2019, 22:17
1 / 11

Skoda Octavia 1.9 2006/zamena za Golf5

4.600 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kolata e ispravna se, klimatronik, 1.9 77 kw 105 ks , servisirana so faktura smenet cel set kaisi,site filtri i maslo na 27.09.18.cela prednica smenati sponi,chauri ne tropa,Golema familiarna kola,domakinski cuvana, REGISTRIRANA CELA GODINA SO ZELEN KARTON DO 22.11.2019, 2 kluca. Moze zamena so golf 5ka, 1.9 da e , so kozha i po moznost R oprema,so moja doplaata!