Број на оглас: 3018786
Објавен на: 06.12.2018, 01:23
1 / 5

New Citroen C3 1.2 PureTech FEEL

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Citroen
Модел:
C3
Година:
2018
Гориво:
Бензин
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава тест возило New Citroen C3 1.2 PureTech со FEEL плус ниво на опрема и тоа:
✅ CITROËN Connect Радио на 7“ екран чувствителен на допир, BluetoothR, USB, AUX
✅ Mirror Screen (користи навигација од мобилен)
✅ Автоматски клима-уред
✅ 6 воздушни перничиња
✅ Пакет сигурност
✅ LED дневни светла
✅ Помош при тргнување на нагорнина
✅ Сензор за издишани пневматици,
✅ Пакет сигурност: (AFIL систем за предупредување за ненамерно преминување на коловозната линија, Coffee Break Alert, систем за препознавање на сообраќајни знаци за ограничување на брзина)
✅ Задни светла со 3D ефект
✅ Темпомат со ограничувач на брзина
✅ Airbump® Black
✅ Предни светла за магла
✅ Централно заклучување со далечинско
✅ Црвена металик боја со бел покрив
✅ Алуминиумски бандажи 16" MATRIX со дијамантски ефект
✅ Michelin гуми 205/55 R16
✅ Годишен зелен картон
Цената на ново возило во салон со исто ниво на опрема е околу 12.300 евра.