Број на оглас: 3018391
Објавен на: 17.02.2019, 18:05
1 / 12

BMW 330 CABRIO 2008 Mozna zamena

По Договор 17.500 €
Марка:
BMW
Модел:
330
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Кабриолети
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
170 kw / 231 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Bmw 330 cabriolet 2008 god reg do 7 2019
Zelen karton
Napraven generalen servis
Top sostojba
Uvezeno od Switzerland