Број на оглас: 3018257
Објавен на: 19.03.2019, 11:43
1 / 4

Volkswagen Polo SDI MOZI ZAMENA

900 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
47 kw / 64 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava VW Polo Classic 1.9 SDI, registrirano do mart 2019, vtor sopstvenik ne e od uvoz, super vozilo so ekonomicen motor. Mozi zamena
KONTAKT: 077 699 366