Број на оглас: 3017953
Објавен на: 15.10.2018, 13:25
1 / 10

Renault Megane 1.6 16V

3.000 €
Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Renault Megane 1.6 16V 2006 god na mk tabli,registirana cela godina,oprema:klimatronik.el.stakla x 4,grejaci na sedista,16 zoll,tempomat,halogenki,metalik,komandi na volan,volan visina+dubina,deliva zadna klupa,tonirani stakla,euro kuka......