Број на оглас: 3017874
Објавен на: 12.02.2020, 11:48
1 / 3

KORPA MIXER ZA BETON,CAT,JCB,,,

3.600 € 4.600 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


KORPA MIXER ZA BETON CAT,JCB...
GOD 2004

www.itmakom.com