Број на оглас: 3017012
Објавен на: 12.12.2018, 07:35
1 / 9

Audi A3 1.9 TDI

5.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Audi A3 1.9 TDI 105 kojnski sili proizvedeno 2005 godina
Dvozonski klimatronik
Tempomat
Fabricki Xenon farovi so lupa
Radio CD USB AUX
-ABS
-ASR
-SERVO
Novi gumi so garancija do Mart 2019 godina
Registrirano do septemvri 2019 godina
Novi plocki
Promena na maslo vo menjac
Golem servis pred 20 000 km
Mal servis pred 5000 km
Ekonomicen motor so mala potrosuvacka
Mozi zamena samo za kola benzin