Број на оглас: 3016862
Објавен на: 12.12.2018, 21:47
1 / 2

Ford focus 1.8 tdci

1.999 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
86 kw / 117 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kuka euro vnesena vo soobrakjajna

Radio na CD so komandi na volan

Klima

Aluminiumski bandasi so dobri gumi

Akomulator so edna godina garancija

Registriran do oktomvri 2019

Mozna e i zamena

Za podetalni informacii na tel. 077623852

077623852

077623852