Број на оглас: 3016721
Објавен на: 11.12.2018, 14:39

Se prodava razrabotena sendvicara

1 €
Квадратура:
10 m²
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


Se prodava razrabotena sendvicara od 10m2 vo sredno ucilishte na podracje vo Opshtina Gazi Baba. Povekje informacii na kontakt telefon: 070/ 582 - 906.