Број на оглас: 3016684
Објавен на: 04.01.2019, 11:09
1 / 5

Renault Megane 1.9 dci Moze i zamena

1.500 €
Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
72 kw / 98 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Poveke info na 078666020