Број на оглас: 3016676
Објавен на: 15.01.2019, 09:26
1 / 6

Peugeot 407 2.0 full oprema Moze i zamena0

4.000 €
Марка:
Peugeot
Модел:
407
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Plateno se do registracija vo odlicna sostojba..