Број на оглас: 3016116
Објавен на: 16.02.2019, 19:45
1 / 3

PT cruiser plin 2.0- ZAMENA

2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Chrysler
Модел:
PT Cruiser
Година:
2001
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
104 kw / 141 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


vo super sostojba full oprema klima ladi ..ZAMENA so vasa doplata. realni ponudi