Број на оглас: 3016015
Објавен на: 20.10.2018, 09:14
1 / 5

Adidas SAMBA nr. 41 1/3

1.100 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Tип на обувки:
Спортски чевли
Големина:
41
Боја:
Црна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


☆》EXTRA PRICE《☆ Patikite se mnogu dobro socuvani.