Број на оглас: 3015620
Објавен на: 30.06.2020, 20:21
1 / 2

Menuvaç avtomatik

160 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
golf
Tип на делови:
Менувачи

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Menuvaç avtomatik za
Golf 2 1.8 160er
Golf 4 1.6 250er