Број на оглас: 3015506
Објавен на: 13.12.2018, 11:27
1 / 11

MERCEDES C220 CDI REDIZAJN-04

6 € Цената е фиксна 5.900 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes c220 cdi Redizajn
Donesen od Germanija
SEGA REGISTRIRAN DO 04.12.2019
So servisna kniska so REALNI km 230.000
Prva boja fabricka
Socuvan 100%
Full oprema sve funkcionalno
Bez nikakvi dopolnitelni vlozuvanja
Info na :
078908435
078908435
078908435