Број на оглас: 3015459
Објавен на: 17.10.2018, 14:19
1 / 3

Xiaomi mi A2 lite nov Vip

13.000 МКД Цената не е фиксна 13.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Xiaomi
Модел:
Xiaomi mi A2 lite
Боја:
Black
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Xiaomi mi A2 lite nov od vip so 24 meseci garancia nov.ne e raboten samo e otforen da se vidit dali se ok tel ima se kompet oprema so full kutia za poce info samo na ovoj broj 071546027 ne na tie dollu