Број на оглас: 3015417
Објавен на: 04.04.2019, 10:15
1 / 2

Kluc za ford originalen

50 €
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2014
Гориво:
Бензин
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam origibalen kluc za ford kompaktabilen za poveke modeli komlet so ekektronika

Info 072535303