Број на оглас: 3015411
Објавен на: 12.10.2018, 11:27
1 / 10

Ford Mondeo 2.0 TDCI 2006, reg cela god!!!

3.999 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Ford
Модел:
Mondeo
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Mondeo 2.0TDCI 96kw 2006g vo kniska, so servisna kniska i istorija, proizvedeno 10.2006 registrirano do 13.08.2019, Socuvano vnatre i nadvor so novi gumi, od vtor gazda, 6 brzinski menuvac so mala potrosuvacka.
Od oprema ima klimatronik, esp, fabricno radio so cd, elektrika na prozori i retrovizori, komandi na volan, centralno zaklucuvanjei dr.
Smenet nov set potisna lamela, napraven servis ulje, filter vozduh, klima, i filter nafta. Servisiran dpf filter vo mi-da skopje. Kolata e bez mana. Cena 3999eur