Број на оглас: 3015384
Објавен на: 13.10.2018, 13:00
1 / 11

Mini One 1.6

6.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Mini
Модел:
ONE
Година:
2005
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mini One 1.6
6500е Cenata ne e fiksna
90 ks
Registracija do 01/2019
Vgradeno plin so A-test
Klima ekstra
Aluminiumski bandazi 16ka so novi gumi
Fabricko CD radio
Elektrika na prozori i retrovizori
Uvezena od CH
Poveke informacii na telefonite
Zhivkica 078/290-168
Pavle 070/654-005