Број на оглас: 3015347
Објавен на: 10.12.2018, 20:35
1 / 9

Opel Corsa 1.2

2.550 € Цената не е фиксна 2.650 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Влатко
Македонски Брод

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Corsa 1.2

Plateni davacki do registracija
Uvezana od CH
136.000 Km pominati so servisna kniska
Klima, al bandazi, Pionir radio, skoro novi gumi.

Kolata e kako nova!
Cenata ne e fiksna!

Poveke informaci po telefon

Bube
078-203-216
078-203-216
078-203-216