Број на оглас: 3015166
Објавен на: 15.03.2019, 22:25
1 / 4

KOMBE RENAULT TRAFIC 2010

7.900 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


kombeto e vo odlicna sostojba 2.5 dci moze da se proba vo sekoe vreme full oprema moze zamena za vozilo nad 2009 godina