Број на оглас: 3015163
Објавен на: 15.03.2019, 22:26
1 / 4

jeep grand cherokee 3.1 turbo diesel

4.900 €
Марка:
Jeep
Модел:
Grand Cherokee
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


dzipot e vo odlicna sostojba vredi da se vidi i proba vo sekoe vreme