Број на оглас: 3015057
Објавен на: 04.01.2019, 20:45

MERRELL ORIGINAL VODOOTPORNI CIZMI

По Договор Цената не е фиксна
Tип на обувки:
Чизми
Големина:
40
Боја:
Други
obuvki
Станете Премиум член

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Cizmite se bukvalno novi. Original kozni mn kvalitetni topli i udobni so zastitna membrana vodootporni. Prakjam po kargo