Број на оглас: 3014488
Објавен на: 12.04.2019, 12:15
1 / 11

HONDA ACCORD 2.0 BENZIN/PLIN SO ATEST EKSTRA

2.199 € Цената не е фиксна 2.299 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Honda
Модел:
Accord
Година:
1999
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


KLIMA
EL. NA SITE STAKLA
EL. NA FAROFI
EL. NA RETROVIZORI
AIRBAG 6
RADIO SO CD USB
ATESTIRAN PLINSKI URED
NOV AKUMULATOR
TONIRANI STAKLA
PRVA BOJA NE UDIRANA
MOZI I ZAMENA ZA POMALA KOLA..
075 886 555