Број на оглас: 3014341
Објавен на: 19.02.2019, 12:33
1 / 6

BMW 316 I 2001

1.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
316
Година:
2001
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bg tabli letni i zimni gumi so al.bandazi odlicna soatojba