Број на оглас: 3014232
Објавен на: 09.05.2019, 16:30
1 / 9

Ford Focus 3 automatic | 1.6 Ti-VCT 125hp 2014, 68000km

9.300 € Цената е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2014
Гориво:
Бензин
Километри:
65000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
92 kw / 125 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Ford Focus MK3
Возилото поседува фабричка 5 годишна гаранција (до 2019 год)

Опрема:

- 6-степен автоматски менувач
- мануелна клима
- дополнителен сет на aftermarket ЛЕД светла (предни и задни)
- потпирач за рака
- команди на волан
- паркинг сензори позади
- задна GARMIN паркинг камера, поврзана со GARMIN навигација
- нов акумулатор

БЕЗ ЗАМЕНИ!