Број на оглас: 3014097
Објавен на: 31.03.2020, 13:16
1 / 2

Se prodava

111 € Цената не е фиксна
Марка:
Yamaha
Вид:
Спортски
Година:
2002
Модел:
R1
Километри:
45000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


075293366