Број на оглас: 3013863
Објавен на: 22.10.2018, 21:05
1 / 5

BMW 320 D E46

2.650 € Цената не е фиксна 2.690 €
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Влатко
Македонски Брод

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam BMW 320D E46

Pominati 268.000 Km
Registrirana do 26.02.2019
Kolata e vo odlicna sostojba!
Cenata ne e fiksna!

Zvonete na ovaj broj!!!

Jane:
078-203-215
078-203-215
078-203-215