Број на оглас: 3013838
Објавен на: 12.11.2018, 16:27
1 / 8

OPEL MERIVA 1.7 CDTI 101ks

3 €
Марка:
Opel
Модел:
Meriva
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


**OPEL MERIVA
** 1.7 CDTI
**74KW 101ks
** GODINA 2004
**KM 199000

-4×AIRBAG
-ABD ESP
-KLIMATRONIK ISPRAVNA
-BORD COMPJUTER
-KOZEN VOLAN SO KOMANDI
-ELEKTRIKA. STAKLA
-ELEK. RETROVIZORI
-LIENI BANDASI
-NOVI GUMI 4
-CENTRALNA SO DALECISNKO


KOLATA E UVEZENA OD SLOVENIJA SO VOZENJE

PLATENO SE DO REGISTRACIJA

CENA PO DOGOVOR