Број на оглас: 3013580
Објавен на: 19.03.2019, 16:09
1 / 12

Toyota Avensis

1 €
Марка:
Toyota
Модел:
Avensis
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


NOVI GUMI
ALUMISKI BANDASI
ELEKTRIKA NA STAKLA
CENTRALNO I ALARM
BORT KOMPJUTER
TEMPOMAT
KLIMATRONIK RABOTI
KOMANDI NA VOLAN
ABS ..AER..ESP..I DR..
SERVISIRANA