Број на оглас: 3013213
Објавен на: 19.01.2019, 23:48
1 / 3

Продавам куќа

1 €
Број на соби:
6
Квадратура:
199 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
15 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Празен
Година на градба:
1970
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Продавам куќа,градена во 70-тите со полна цигла,нема плоча,два спрата.Првиот кат со три соби , купатило, куња,Вториот кат две соби и купатило,додатни две тавански соби.Обезбедена целосна документација,приватизирано земјиште.Можност за реновирање,Се наоѓа наспроти новата Автобуска станица према центар.45.000 евра