Број на оглас: 3013035
Објавен на: 20.04.2019, 14:20
1 / 2

Se prodava niva/plac3600m2 vo industriska zona

18.000 € Цената е фиксна
Квадратура:
3600 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA NIVA/PLAC VO INDUSTRISKA ZONA POMEGU CIGARNA I SLADARA INF NA MOB 078 415 166