Број на оглас: 3012467
Објавен на: 15.10.2018, 13:00
1 / 8

Audi A3 2.0 tdi ,s line ,quattro,navi ...

6.490 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A3 2.0 tdi ,s line ,quattro,navi ... so pominati 242.000 km, doneseno od CH, registrirano cela godina do 10.09.2019g
071/742-801