Број на оглас: 3012461
Објавен на: 18.02.2019, 18:26
1 / 12

Man Tgx18.440xxl bls + firma

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


🔽Registriran cela god - do 09/09/2019
🔽Prva reg. 10/2009
🔽Prikolka Krone 2006 god.
⭐ Продава се со приколица и Фирма
✴ Сервисиран
+ Фирмата е поврзана со Шпедиција во која има широк опег на избор на Релации по ваша желба, комплетни Товари (еден утовар-еден истовар) и сигурна Наплата.
☎-Вибер или +359 89 0999576
Моментално Работи на релција Италија-Англија
Цена за Комплет: Влекач, приколица со Фирма = 16 500 €