Број на оглас: 3012461
Објавен на: 21.10.2018, 19:54
1 / 12

Man Tgx18.440xxl bls + firma

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


🔽Registriran cela god - do 09/09/2019
🔽Prva reg. 10/2009
🔽Evro 4 - bez adblue

🔽Prikolka Krone 2006 god.
⭐ Продава се со приколица и Фирма
✴ Компетно Сервисиран без Компромиси
☎ 077 855 433-Вибер или +359 89 0999576