Број на оглас: 3012206
Објавен на: 12.11.2018, 11:03
1 / 6

Ski oprema

5.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Вид на оглас: Се продава


Skii Salomon 185sm so vezovi Tyrolia. Dva para cizmi, ednite cizmi sa nordica 330mm 26.5(41) Salomon 340mm 27.0 (42)