Број на оглас: 3011652
Објавен на: 16.05.2019, 19:28
1 / 7

Prodavam

750 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
100
Година:
1993
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


2.5 tdi 85 kw klimatronik ispravna centralno el. Stakla site 4 el. Retrovizori ispravni abs aigab so mali zabeleski na karoserija moze i zamena 076 405 161