Број на оглас: 3011651
Објавен на: 20.10.2018, 12:49
1 / 12

Audi A6 2.7 TDI

7.499 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
132 kw / 179 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Audi А6 2.7 TDI рачен менувач, фабричен S-line пакет. Колата има направен комплетен сервис. Сменети ланци, улје со сите филтри, нов компресор за клима и нов акумулатор.
Колата е регистрирана со зелен картон, без никаков проблем. Може проверка по ваша желба било каде. Моментално со 18ки бандажи со нови летни гуми. Има уште еден сет со 16ки бандажи добри зимски гуми. Опрема:
- Bi-Xenon (кратко и долго xenon светла)
- AFS (вртење на светла во кривини)
- Parktronic (сензори за паркинг напред и назад)
- Електрични ретровизори со греачи + собирање
- Сензор за дожд
- Автоматски светла
- Автоматско затемнување на ретровизори
- Голема навигација во боја
- CD charger (6 CD)
- Целосно електрични седишта
- Електричен волан со меморија
- Climatronic (двозонска клима)
- Завеси на задно стакло и задни врати
- Електрика на багажник
- Cruise Control (темпомат)
- Команди на волан
- Bluetooth + Hands Free
- Преклопување на задни седишта + потпирач.
По колата нема никакво вложување, само за СЕРИОЗНИ 079 298 338