Број на оглас: 3011632
Објавен на: 18.04.2019, 13:37
1 / 7

Opel antara

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Antara
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba