Број на оглас: 3011249
Објавен на: 21.01.2019, 18:27

Se bara stan za podolg vremenski period

5.000 МКД Цената не е фиксна
Број на соби:
1
Квадратура:
35 m²
Греење:
Нема
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара за изнајмување


Се бара стан кој се изнајмува за подолг временски период. Може и гарсоњера