Број на оглас: 3011145
Објавен на: 25.05.2019, 13:50
1 / 6

Mercedes ML

11.600 € Цената не е фиксна 11.700 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
ML 350
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes ML 4 matic