Број на оглас: 3011074
Објавен на: 04.12.2018, 15:54
1 / 5

Се издава деловен простор во центарот на Штип

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
83 m²

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава простор во центарот на Штип.
Локација: Штипски сокак (центар)
Површина: 83м2
Спрат: 2/2
Просторот е со посебен влез, вц, струја, вода и климатизација.