Број на оглас: 3009801
Објавен на: 18.11.2018, 20:45
1 / 11

se prodava golf 4 19 tdi

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava golf 4 90 kc tdi voziloto e vo odlicna sostojba klima odlicno ladi napraven servis rebrest kompleten so site filtri 4 novi gumi m+s