Број на оглас: 3009750
Објавен на: 19.08.2019, 13:02
1 / 8

KIA SORENTO 2.5

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Kia
Модел:
Sorento
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava KIA SORENTO 2.5 2004godina vo odlicna sostojba.
Oprema:
-Pogon na site 4 trkala 4X4
-Kozen salon
-Elektrika na stakla
-Elektrika na retrovizori
-Elektrika na vozacko sediste
-Klima-ispravna
-Naslon za race napred-nazad
-Centralno zaklucuvanje
-Al bandazi so novi gumi
-Audio (6 zvucnici USB,AUX,Bluetooth)
Voziloto e vo odlicna i vo vozna sostojba!

!CENA PO DOGOVOR!

Povekje informacii na:
071625109 Laze
071625109 Laze
071625109 Laze
071625109 Laze
071625109 Laze
071625109 Laze
071625109 Laze
071625109 Laze